Новини

В Лубнах вдруге визначили найкращих молодих науковців

В Лубнах відбувся заключний етап другого конкурсу шкільних наукових проектів. Організаторами конкурсу вже традиційно стали Центр суспільних досліджень та міська організація “Молодий Народний Рух”.

Учні 10-11 класів м. Лубен та району з 16 січня по 5 березня 2017 року мали змогу взяти участь у першому етапі конкурсу та подати свої роботи до організаційного комітету. При цьому для учнів було сформовано 22 наукових напрями з різних областей знань. Далі експертна комісія у відповідності з жорсткими вимогами провела таємне оцінювання та визначила найкращих авторів. Ці учні представили свої роботи у вигляді інтерактивних доповідей, записаних на відео та розміщених на відео-хостингу Youtube.

За результатами 1-го туру конкурсу з 17 надісланих робіт учасниками стали 14 конкурсантів. 2-й тур конкурсу виявив 10 найкращих робіт, автори яких стали учасниками 3-го туру.

Призовий фонд Конкурсу більше 1 тис. гривень: 500 грн. – 1-е місце, 300 грн. – 2-е місце, 200 грн. – 3 місце.

Переможцями стали:

1-е місце – Стеценко Анна Вадимівна, тема роботи: «Моделювання вхідних параметрів моделей популяцій на основі інформаційної системи «Життя»;

2-е місце – Остапенко Поліна Юріївна, тема роботи: «Взаємозв’язок типів темпераменту і груп крові людини»;

3-е місце – Безрода Юлія Олегівна, тема роботи: «Можливості шифрування та дешифрування інформаційних повідомлень на основі розробленої інформаційної системи», та Обмок Софія-Валентина Вадимівна, тема роботи: «Моделі лінійного програмування транспортного типу».

  • Для нас дуже важливо підтримувати сучасну молодь у її прагненні до знань. Маю надію, що цей конкурс надихає та стимулює до нових вершин теперішніх та майбутніх випускників. Кожного року ми намагаємось покращити умови проведення, проте, звичайно, трапляються і перешкоди. Цього року ми не змогли провести очний захист робіт у звязку зі значною зайнятістю учасників 3-го туру, в тому числі їх участю в олімпіадах та з написанням пробних тестів ЗНО. Врахуємо це в наступному році та знову будемо намагатися збільшувати наші горизонти. Ніщо так не стимулює як розуміння того, що кого ми виховаємо, так і будемо жити, – прокоментував керівник громадської організації «Центр суспільних досліджень» Артур Запорожець.

Джерело: Новини Полтавщини

Залишити відповідь