АналітикаНовини

Швейцарія – головний інвестор Полтавської області

Серед інших країн, що інвестували в Полтавщину, виявилися Кіпр, Нідерланди, Велика Британія та Російська Федерація.

Експерти ГО «Центр суспільних досліджень» провели комплексний аналіз прямих іноземних інвестицій в економіку Полтавської області у ІІ кварталі 2015 року та виявили головних країн-інвесторів. Лідером серед них стала Швейцарія з показником більше $723 млн. Далі розташувалися Кіпр (близько $78 млн.), Нідерланди ($74 млн.), Велика Британія ($58 млн.) та Росія ($39 млн.). Загалом розмір інвестицій за цей період склав більше $1 млрд.

– Перевірка даних Головного управління статистики в Полтавській області показала, що найбільше інвестори вкладали в розвиток промислових об’єктів, адже вони є головними прибутковими центрами Полтавського регіону. В цілому інвестиції в промисловість склали більше $840 млн. і левова частка цих коштів належить Швейцарським компаніям, – коментує провідний експерт Центру суспільних досліджень Владислав Луценко.

– Подібні дослідження мають дуже вагоме значення, особливо в теперішній час, коли нашу країну переслідує економічна криза. Таким чином ми наочно можемо спостерігати за тим, як хто, коли і скільки інвестує в нашу країну, та робити попередні висновки про якість цих коштів, – говорить Артур Запорожець, керівник Центру суспільних досліджень. – Ми будемо надалі проводити моніторинг економічної сфери та максимально можливо доводити результати наших досліджень до широкого загалу.

Довідка. ГО «Центр суспільних досліджень» почала свою роботу влітку 2015 року. Головною метою організації є створення альтернативного погляду на ключові проблеми економічного та суспільного розвитку України.

Джерело: Репортер

Залишити відповідь